South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Seminarium: Ekspansja do Wielkiej Brytanii

 |  Kategoria: Wydarzenia

31 stycznia, 2019, SPCleantech uczestniczył w konferencji „Ekspansja do Wielkiej Brytanii: możliwości eksportowe i inwestycyjne dla polskiego biznesu” zorganizowanej przez członka SPCleantech, Capital Business Links i Ambasadę Wielkiej Brytanii w Polsce w hotelu Sheraton w Krakowie.

Eksperckie seminarium biznesowe dedykowane było dla przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją do UK.

Wydarzenie miało na celu zaprezentowanie potencjału i atrakcyjności UK dla polskiego biznesu. Co więcej, można było sięi zapoznać również z doświadczeniami polskich inwestorów na Wyspach. Wartością dodaną były eksperckie prelekcje: 

  • Tonyego Hughesa, eksperta brytyjskiego sektora technologicznego, Department for International Trade;
  • Dr Miłosza Grucy, Członka Zarządu Selvita, oraz CEO Selvita UK, polskiej firmy biotechnologicznej z oddziałami w UK oraz US;
  • Zbiegniewa 'Zbig’ Woznowskiego, założyciela oraz CEO, Reality Games, które z powodzeniem od lat rozwija biznes w UK oraz globalnie;
  • Krzysztofa Blusza oraz Jarosława Królewskiego, którzy opowiedzieli o globalnych doświadczeniach Synerise oraz planach ekspansji do UK;

Spotkanie stworzyło możliwość spotkania i dyskusji z topowymi przedsiębiorcami z regionu Małopolski, a także potencjalnymi inwestorami.