SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

SPCleantech wraz z firmą członkowską Nonstop pomaga firmom członkowskim i partnerskim tworzyć i wdrażać dedykowane, wysoce skalowalne oprogramowanie wspierające procesy biznesowe firm. Nonstop w ciągu ostatnich 10 lat wdrożył szereg rozwiązań programowych dla liderów w swoich segmentach rynku: ING Banku Śląskiego, UPC Polska, Vectra, Tauron i Onet.pl. Niektóre z tych systemów mają „krytyczne znaczenie” i wymagają, aby firma Nonstop zapewniała całodobową umowę wsparcia SLA. Platformy programowe obsługują każdego miesiąca prawie 10 milionów milionów klientów z branży bankowej, telekomunikacyjnej i systemów lojalnościowych. Nonstop oferuje również zaawansowane rozwiązania dedykowane do zarządzania treścią, w tym platformy udostępniania wideo.

Doświadczony zespół i dopracowany proces tworzenia oprogramowania zastosowany w Nonstop gwarantuje wysoką elastyczność, jakość i terminowość realizacji prac przy systematycznej kontroli zaawansowania projektu, od analizy po wdrożenie. Firma preferuje długoterminową współpracę, dlatego satysfakcja klienta jest dla niej najważniejsza.

Nie wahaj się i skontaktuj się z SPCleantech, a my pomożemy zdefiniować i wdrożyć odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.