SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Nowy członek, HRPanorama

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy nowego członka SPCleantech, firmę HRPanorama, która stworzyła platformę – narzędzie usprawniające podstawowe procesy kadrowe, automatyzujące i upraszczające cykle zatwierdzania za pomocą jednego kliknięcia. Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika ułatwia żmudne zadania. HRPanorama oferuje narzędzia, które pomogą w każdym etapie życia pracownika, od momentu wystawienia oferty o pracę, poprzez przyjazny i angażujący onboarding, przechowywanie informacji i dokumentów pracowniczych, rejestrację czasu pracy oraz nieobecności, na offboardingu kończąc.

HRPanorama pozwala firmie na bardziej efektywne planowanie kosztów personalnych i prowadzi do zwiększenia wydajności przy podejmowaniu decyzji w zakresie HR.

Platforma, łączy w sobie zalety wielu narzędzi, a do tego jest prosta w obsłudze i w implementacji w każdej firmie. Wszystkie części systemu współpracują ze sobą, tworząc jedno spójne środowisko. W rezultacie użytkownik oszczędza czas i pieniądze. 

HRPanorama to owoc ponad 15 lat doświadczeń na polskim rynku HR. Z systemu korzystają zarówno duże korporacje, jak i małe firmy. Firma znamy potrzeby działów kadr, śledzi trendy i jest dostosowa do zmieniających się wymogów prawnych.

Podejście HRPanorama to:

Elastyczność
Kluczowym dla nas zadaniem jest, aby HR Panorama była jak najlepiej dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Uważnie słuchamy ich głosów i rozwijamy nasz system biorąc je pod uwagę. 

Przyjazny interfejs
Firmie zależy nam na tym, aby pracownicy chcieli używać HR Panoramy, a nie traktowali tego jako zło konieczne. Dlatego starano się maksymalnie uproszczać i automatyzować procesy tam, gdzie to możliwe. 

Nowoczesność i bezpieczeństwo
Firma trzyma rękę na pulsie, aby system nadążał za trendami a jednocześnie zapewniać bezpieczeństwo danych Klientów.

HRPanorama to system typu HRIS/HRMS, który skutecznie wspiera dział HR lub pomoże go outsourcować zachowując przy tym pełną kontrolę nad danymi pracowników i kandydatów.

Czym jest HRIS (System informacji o zasobach ludzkich)?
HRIS (ang. Human Resource Information System) oznacza System Informacji o Zasobach Ludzkich. HRIS zapewnia funkcje, które wspierają dział HR w szerokim zakresie zadań, od wyszukiwania i zatrudniania pracowników do zarządzania organizacją. HRIS będzie wspierał zarówno menedżerów HR, jak i pracowników, rekruterów, nowo zatrudnionych oraz długoletnich członków zespołu. 

HRPanorama pozwala firmie na bardziej efektywne planowanie kosztów personalnych i prowadzi do zwiększenia wydajności przy podejmowaniu decyzji w zakresie HR.

Korzyści z używania systemu typu HRIS?
Dzięki odpowiedniemu systemowi HRIS można śledzić zmiany we wszystkim, co jest związane z pracownikami: frekwencja, podwyżki, grupy płacowe, zajmowane stanowiska, szkolenia itp.

Drugą kwestią jest zgodność z przepisami. Obejmuje to materiał do identyfikacji dla pracowników w przypadku niewłaściwego zachowania, informacje pierwszego kontaktu w razie wypadku, informacje identyfikacyjne obywateli dla urzędu skarbowego i daty wygaśnięcia obowiązkowych certyfikatów. Kolejnym powodem jest efektywność. Posiadanie wszystkich tych informacji w jednym miejscu nie tylko pomaga zwiększyć dokładność, ale także oszczędza czas.

Ostatnią korzyścią jest możliwość zaoferowania samoobsługowego HR dla personelu i menedżerów. Dzięki temu pracownicy mogą zarządzać własnymi sprawami.