South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech jest współzałożycielem European Alliance for Cross-Industrial Circular Economy Investments (ICEI Alliance) składającego się z europejskich klastrów i uniwersytetów. W latach 2020-2021 odbyły się spotkania przygotowujące powołanie Europejskiego Sojuszu na rzecz Międzyprzemysłowych Inwestycji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, których gospodarzem było Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Digipolis, Kemi, Finlandia.

ICEI Alliance ma ambicje, aby uczynić Europę globalną platformą przemysłowej gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przyspieszyć wdrażanie światowej klasy rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w przemyśle. Działa jako szereg kierowanych przez biznes projektów inwestycyjnych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Członkowie sojuszu wspierają firmy w strukturyzacji ich projektów inwestycyjnych, a także w dostępie do źródeł finansowania.

Więcej na temat ICEI Allience

Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości w SPCleantech

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Prężnie rozwijająca się grupa SKIP – Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości działająca w ramach Fundacji Kraków Miastem Startupów właśnie uruchomiła cały cykl różnorodnych szkoleń biznesowych dla startupów uniwersytecki i nie tylko. Cykliczne spotkania odbywają się w siedzibie SPCleantech, NordicHouse w Krakowie.

Na ostatnim spotkaniu pod czujnym okiem Ilony uczestnicy spotkania poznali podstawowe techniki negocjacyjne oraz nauczyli się jak nie dać się ograć. Nie zabrakło również praktyki podczas której negocjowano cenę samochodu, czy… stracha na wróble w wiosce smerfów.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, zobaczcie sami jacy są uśmiechnięci! A to dopiero początek!

Masz fajną technologię i nie wiesz, jak i gdzie ją zastosować? A może nie jesteś technologiem, ale kręci Cię biznes? Chcesz rozwijać się w kreatywnym zespole? Lubisz wyzwania? Pragniesz dowiedzieć się jak w praktyce przekuwać pomysły w dochodowy biznes? Dołącz do grupy, gdzie możesz poznać młodych ludzi z pomysłem technologicznym oraz z zacięciem menedżerskim. marketingowym, PR-owym, czy też biznesowym.

Dołącz do grupy, gdzie możesz poznać młodych ludzi z pomysłem technologicznym oraz z zacięciem menedżerskim. marketingowym, PR-owym, czy też biznesowym na:  SKIP – Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości