South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech jest współzałożycielem European Alliance for Cross-Industrial Circular Economy Investments (ICEI Alliance) składającego się z europejskich klastrów i uniwersytetów. W latach 2020-2021 odbyły się spotkania przygotowujące powołanie Europejskiego Sojuszu na rzecz Międzyprzemysłowych Inwestycji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, których gospodarzem było Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Digipolis, Kemi, Finlandia.

ICEI Alliance ma ambicje, aby uczynić Europę globalną platformą przemysłowej gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przyspieszyć wdrażanie światowej klasy rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w przemyśle. Działa jako szereg kierowanych przez biznes projektów inwestycyjnych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Członkowie sojuszu wspierają firmy w strukturyzacji ich projektów inwestycyjnych, a także w dostępie do źródeł finansowania.

Więcej na temat ICEI Allience

Wsparcie unijne dla firm w Chinach

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

SPCleantech odwiedził w dniach 28-30.11.2016 Beijing, Chiny w ramach Scouting Mission zorganizowanej przez EU Gateway, programu wsparcia firm europejskich na rynkach azjatyckich. UE Gateway | Business Avenues zaprasza wybrane europejskie przedsiębiorstwa do Pekinu (Beijing) w dniach 20-24 marca 2017 na misję gospodarczą w branży czystych technologii Clean Technologies. Termin składania wniosków do 09 grudnia 2016.

Po powrocie ze Scouting Mission w Beijing, Chiny, SPCleantech kontynuuje działania w celu ułatwienia kontaktów dla swoich firm członkowskich. Po wizycie klaster wspiera i ułatwia przyszłe wizyty członków i ich wejście na rynek chiński. UE Gateway zorganizuje misje gospodarcze dla przemysłu Cleantech także do innych krajów azjatyckich. 

een_intelligent_energy-environment_china_reminder_rev01

W ramach świadczonych usług, wszystkie uczestniczące firmy zostaną włączone w kompleksową kampanię promocyjną w Chinach.

Podczas Business Exhibition Days uczestnicy będą mieli okazję do zaprezentowania produktów i technologii europejskich przed grupą docelową potencjalnych partnerów biznesowych. Aby dowiedzieć się więcej o tej możliwości proszę pobrać więcej informacji o proponowanej misji i skontaktować się z naszym zespołem contact our dedicated team który, może wesprzeć firmę w procesie aplikacyjnym.

Business mission przemysłu CleanTech do Beijing (Pekin), Chiny, 20-24 March 2017

EU Gateway | Business Avenues jest ekskluzywną inicjatywą wspieraną przez Unię Europejską. Wykorzystując możliwości biznesowe program wspiera europejskie przedsiębiorstwa o wysokim potencjale na rynkach azjatyckich poprzez misje biznesowe zorientowane na obiecujące sektory na tych kluczowych rynkach.   

Następne misja przemysłu CleanTech będzie miała miejsce w dniach 20 do 24 marzec 2017

Korzyści dla wybranych przedsiębiorstw uczestniczących w misji biznesowej:

  • Uprzywilejowany dostęp do skoncentrowanych możliwości biznesowych 
  • Ukierunkowane spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi i kluczowe kontakty  
  • Łatwo dostępna wiedza o rynku
  • Niskie koszta wejścia
  • Międzynarodowe wparcie coachingowe na temat prowadzenia biznesu w Chinach 
  • Wsparcie biznesowe podczas i po zakończeniu misji w celu zrealizowania kontraktu

Szczegółowe informacje na temat misji, w tym o kosztach pokrywanych przez organizatorów można znaleźć na stronie:

https://www.eu-gateway.eu/content/services

Można teraz aplikować na Misję Biznesową EU Gateway do Chin w zakresie CleanTech. Przedsiębiorstwa unijne aktywne w tym sektorze są zaproszone do składania aplikacji.  

 

Kiedy:

20 – 24 marzec 2017 

Gdzie:

Beijing, China

Dowiedz się więcej na:

https://www.eu-gateway.eu/business-missions/missions-calendar/clean-technologies-china

Deadline: 

9 grudzień 2016