SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Współpraca członków SPCleantech

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Współpraca członków SPCleantech zaowocowała bardzo ciekawą i innowacyjną realizacją! Zobaczcie połączenie technologii budownictwa prefabrykowanego HausWerk z kreatywnym projektem od Horizone Studio w wykonaniu innego członka klastra firmy budowlano-inżynieryjnej ATB Minimalistyczna bryła budynku oraz elewacja w kolorystyce jasnoszarych płyt z wykończeniem z drewna modrzewia syberyjskiego daje niepowtarzalny efekt. Jak Wam się podoba?

Budownictwo energooszczędne w Polsce zyskuje na popularności a świadomość na jego temat rośnie z roku na rok. Jak wyglądał 2021 u HausWerk? 43 wybudowane domy energooszczędne i kolejne 40 rozpoczętych współprac. 150-ty wybudowany dom od początku działalności, 5,6 tys. m2 oddanej powierzchni użytkowej i 18,5 tys. m2 energooszczędnych ścian. Gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki za kolejne realizacje!