South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Witamy nowego członka – Ninja Geeks

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

W maju 2020 do SPCleantech dołączył nowy członek, firma Ninja Geeks Sp. z o.o.  z Krakowa. Jest to firma dostarczająca nowoczesne usługi informatyczne korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych. Firma została założona w 2016 roku w Krakowie przez Carstena Tang, posiadającego dwudziestoletnie doświadczenie w programowaniu i zarządzaniu projektami w firmach duńskich.

Podstawę firmy stanowią ludzie, specjaliści z doświadczeniem w obsłudze małych i dużych projektów. Firma zaczęła swoja działalność jako czteroosobowa grupa zajmująca się głównie aplikacjami internetowymi i mobilnymi.

Dziś Ninja Geeks zajmuje się wieloma projektami i współpracuje z firmami reprezentującymi różne branże i kraje. Specjalizuje się w nowoczesnych aplikacjach mobilnych i internetowych. Obsługuje największe platformy chmurowe i nowoczesne technologie.

Ninja Geeks oferuje współpracę projektową, bądź “offshoring”. Zarządza projektami w języku angielskim i duńskim.

Parę przykładowych projektów można zobaczyć na: