SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Witamy nowego członka SPCleantech – Salon Reklamy

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy nowego członka SPCleantech, Salon Reklamy, agencję reklamowo – marketingową, której motto jest „Dzięki pracy zespołowej zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty”. Dlatego firma działa szybko i sprawnie, jest zawsze profesjonalna i zawsze do dyspozycji. Z każdym klientem stara się tworzyć fachowy zespół, pracujący nad wspólnym celem. Klient oszczędza czas, redukuje koszty, oddycha swobodnie zamawiając usługi w SALONIE REKLAMY.

Salon Reklamy mówi STOP nudnym projektom i oklepanym hasłom. Każdy dzień to nowe inspiracje, dzięki którym powstają skuteczne strategie, tworzone z pasją i zaangażowaniem.

Od 2006 agencja oferuje szeroki zakres usług: projekty graficzne, druk i gadżety reklamowe. 

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
Salon Reklamy opracuje identyfikację wizualną z logotypem, projekty graficzne do social media, ulotki, foldery, zaproszenia, projekty etykiet i opakowań. Oferuje profesjonalny skład DTP czasopism i książek.

POLIGRAFIA I WYDAWNICTWO

Można firmie zlecić druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Oferuje notesy i kalendarze książkowe. Posiada też własne wydawnictwo, dzięki czemu może nadać numer ISBN publikacjom klienta. 

GADŻETY REKLAMOWE
Firma nie ustaje w poszukiwaniu nieoczywistych rozwiązań w zakresie łączenia grafiki z funkcjonalnymi przedmiotami. Ekologiczne, inteligentne, budżetowe… ciągle tworzy nowe propozycje.

SOCIAL MEDIA

Salon Reklamy przygotuje unikalne treści, tworzy spójną koncepcję wizualną, w skrócie zajmuje się profilami na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, a nawet Tiktoku. Gwarantuje niekończące się pomysły każdego dnia!

Dla kogo
Nie dla wszystkich, ale dla każdego. Stara się dobrze poznać docelowych odbiorców swoich działań, tak aby opracowane rozwiązania wywoływały zaplanowane emocje.

Słuchając
Salon jest przekonany, że rozmowa to podstawa. Właśnie dlatego najpierw pyta i słucha, budując obraz celu, jaki klient chce osiągnąć. Opowieść klienta pozwoli na przygotowanie dokładnie takiego działania, jakiego potrzebuje.

Doradzając
Rzetelnie i profesjonalnie, bazując na 15-letnim doświadczeniu. Z szerokiego wachlarza możliwości dobieraodpowiednie zestawy gadżetów reklamowych, oprawia je unikalnym wzorem graficznym, a na końcu proponuje opakowanie pasujące do całego przekazu.

Trzymając się budżetu 
Pracuje z dużymi korporacjami, jednostkami samorządowymi, a także z małymi firmami. Potrafi dopasować swoje działania do różnego rodzaju budżetów.

Warunek współpracy
Jest tylko jeden – satysfakcja Klienta.