SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Witamy nowego członka SPCleantech – Progress Academy

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy nowego członka SPCleantech, Progress Academy. Progress Academy to zespół specjalistów otwarty na człowieka i jego potrzeby. Wartością firmy są warsztaty i szkolenia, na których klient oszczędza swój czas, bo otrzymuje w pigułce niezbędne informacje do wykorzystania w codzienności biznesowej. Trenerzy firmy są zorientowani na potrzeby przedsiębiorców, skupiają się na kluczowych barierach i starają pomóc odnaleźć rozwiązanie problemów. Progress Academy to także firma, która stawia sobie za cel nieustanny progres swoich Klientów. Usługa firmy – „progress-marketing” – skierowana jest do Firm, których managerowie i właściciele chcą zyskać czas na to, co ważne i co przynosi największe korzyści firmie! Zespół specjalistów (marketing, copywriting, grafika) zadba o to by social media i strona internetowa Twojej firmy, komunikowała dokładnie to co istotne, dokładnie wtedy kiedy to potrzebne.

Doświadczenie Pregress Academy pokazuje, że nie każda Firma i nie na każdym etapie posiada czas i zasoby do tego by social media prowadzić poprawnie – usługa firmy dedykowana jest właśnie takim Firmom.