South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech jest współzałożycielem European Alliance for Cross-Industrial Circular Economy Investments (ICEI Alliance) składającego się z europejskich klastrów i uniwersytetów. W latach 2020-2021 odbyły się spotkania przygotowujące powołanie Europejskiego Sojuszu na rzecz Międzyprzemysłowych Inwestycji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, których gospodarzem było Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Digipolis, Kemi, Finlandia.

ICEI Alliance ma ambicje, aby uczynić Europę globalną platformą przemysłowej gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przyspieszyć wdrażanie światowej klasy rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w przemyśle. Działa jako szereg kierowanych przez biznes projektów inwestycyjnych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Członkowie sojuszu wspierają firmy w strukturyzacji ich projektów inwestycyjnych, a także w dostępie do źródeł finansowania.

Więcej na temat ICEI Allience

Witamy nowego członka – MAWAT Developer

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy w SPCleantech nowego członka krakowską firmę developerską, MAWAT Developer. Firma ma duże doświadczenie w branży budowlanej, a od kilku lat działa z powodzeniem właśnie na rynku deweloperskim.

Rzetelność, solidność, uczciwość – to najważniejsze wartości, którymi firma kieruje się realizując kolejne inwestycje w Krakowie. MAWAT Developer jest rodzinną firmą z tradycjami budowlanymi sięgającymi dwóch pokoleń wstecz.

Zawsze słucha potrzeb swoich klientów, a informacje, które udziela są zawsze sprawdzone. Firmie zależy na poczuciu bezpieczeństwa swoich klientów, ponieważ wie, że zakup mieszkania to ważna życiowa decyzja.

Do budowania mieszkań zawsze wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Dba o każdy detal, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, po to, aby jej klienci czuli się dobrze i komfortowo w swoich mieszkaniach.

Misją MAWAT Developer jest budowanie mieszkań jasnych i przestronnych, tak aby klienci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Dlatego firma projektuje lokale w sposób przemyślany, aby były one funkcjonalne i łatwe w aranżacjach. W większości pomieszczeń montowane są duże okna, dzięki temu mieszkania są pełne światła. Firma dba także o to, aby wokół inwestycji było dużo drzew i zieleni.

Apartamenty Gusta zaprojektowane zostały w miejscu pełnym zieleni, gdzie powietrze jest czystsze niż w  innych częściach Krakowa. Gusta po hiszpańsku znaczy „lubię”. Harmonia z naturą – to credo firmy i tak też zaprojektowano Apartamenty Gusta.

Inwestycja Naturalnie Niebyła została zakończona i oddana do użytkowania w sierpniu 2019. To kameralny budynek położony na Wzgórzach Krzesławickich w otoczeniu domków jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania mają duże, wysokie, trzyszybowe okna, dzięki którym są one bardzo jasne. Z myślą o chwili relaksu dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano duże balkony i ogródki. Projekt wyróżnia nas również oryginalnie zaprojektowana klatka schodowa oraz nowoczesna elewacja budynku.