SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Witamy nowego członka – MAWAT Developer

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy w SPCleantech nowego członka krakowską firmę developerską, MAWAT Developer. Firma ma duże doświadczenie w branży budowlanej, a od kilku lat działa z powodzeniem właśnie na rynku deweloperskim.

Rzetelność, solidność, uczciwość – to najważniejsze wartości, którymi firma kieruje się realizując kolejne inwestycje w Krakowie. MAWAT Developer jest rodzinną firmą z tradycjami budowlanymi sięgającymi dwóch pokoleń wstecz.

Zawsze słucha potrzeb swoich klientów, a informacje, które udziela są zawsze sprawdzone. Firmie zależy na poczuciu bezpieczeństwa swoich klientów, ponieważ wie, że zakup mieszkania to ważna życiowa decyzja.

Do budowania mieszkań zawsze wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Dba o każdy detal, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, po to, aby jej klienci czuli się dobrze i komfortowo w swoich mieszkaniach.

Misją MAWAT Developer jest budowanie mieszkań jasnych i przestronnych, tak aby klienci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Dlatego firma projektuje lokale w sposób przemyślany, aby były one funkcjonalne i łatwe w aranżacjach. W większości pomieszczeń montowane są duże okna, dzięki temu mieszkania są pełne światła. Firma dba także o to, aby wokół inwestycji było dużo drzew i zieleni.

Apartamenty Gusta zaprojektowane zostały w miejscu pełnym zieleni, gdzie powietrze jest czystsze niż w  innych częściach Krakowa. Gusta po hiszpańsku znaczy „lubię”. Harmonia z naturą – to credo firmy i tak też zaprojektowano Apartamenty Gusta.

Inwestycja Naturalnie Niebyła została zakończona i oddana do użytkowania w sierpniu 2019. To kameralny budynek położony na Wzgórzach Krzesławickich w otoczeniu domków jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania mają duże, wysokie, trzyszybowe okna, dzięki którym są one bardzo jasne. Z myślą o chwili relaksu dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano duże balkony i ogródki. Projekt wyróżnia nas również oryginalnie zaprojektowana klatka schodowa oraz nowoczesna elewacja budynku.