South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Witamy nowego członka – MAWAT Developer

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy w SPCleantech nowego członka krakowską firmę developerską, MAWAT Developer. Firma ma duże doświadczenie w branży budowlanej, a od kilku lat działa z powodzeniem właśnie na rynku deweloperskim.

Rzetelność, solidność, uczciwość – to najważniejsze wartości, którymi firma kieruje się realizując kolejne inwestycje w Krakowie. MAWAT Developer jest rodzinną firmą z tradycjami budowlanymi sięgającymi dwóch pokoleń wstecz.

Zawsze słucha potrzeb swoich klientów, a informacje, które udziela są zawsze sprawdzone. Firmie zależy na poczuciu bezpieczeństwa swoich klientów, ponieważ wie, że zakup mieszkania to ważna życiowa decyzja.

Do budowania mieszkań zawsze wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Dba o każdy detal, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, po to, aby jej klienci czuli się dobrze i komfortowo w swoich mieszkaniach.

Misją MAWAT Developer jest budowanie mieszkań jasnych i przestronnych, tak aby klienci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Dlatego firma projektuje lokale w sposób przemyślany, aby były one funkcjonalne i łatwe w aranżacjach. W większości pomieszczeń montowane są duże okna, dzięki temu mieszkania są pełne światła. Firma dba także o to, aby wokół inwestycji było dużo drzew i zieleni.

Apartamenty Gusta zaprojektowane zostały w miejscu pełnym zieleni, gdzie powietrze jest czystsze niż w  innych częściach Krakowa. Gusta po hiszpańsku znaczy „lubię”. Harmonia z naturą – to credo firmy i tak też zaprojektowano Apartamenty Gusta.

Inwestycja Naturalnie Niebyła została zakończona i oddana do użytkowania w sierpniu 2019. To kameralny budynek położony na Wzgórzach Krzesławickich w otoczeniu domków jednorodzinnych. Wszystkie mieszkania mają duże, wysokie, trzyszybowe okna, dzięki którym są one bardzo jasne. Z myślą o chwili relaksu dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano duże balkony i ogródki. Projekt wyróżnia nas również oryginalnie zaprojektowana klatka schodowa oraz nowoczesna elewacja budynku.