SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Witamy nowego członka SPCleantech – BKW System

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech
Witamy nowego członka SPCleantech innowacyjną firmę, BKW System. Firma powstała w 2019 roku po połączeniu mikro-firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań inteligentnych instalacji, systemów nisko-prądowych oraz grupy inżynierów fascynujących się automatyzacją życia codziennego.
 
 
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, firma zdobyła duże zaufanie i konsekwentnie się rozwija. BKW System jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących systemów automatyki na rynku europejskim. Z BKW System współpracują architekci, projektanci wnętrz i ogrodów a także firmy wykończeniowe. Inteligentny dom to nie tylko super gadżet młodych ludzi. Smart home to przede wszystkim bezpieczeństwo, zmniejszenie zużycia mediów, dostosowanie się budynku do potrzeb użytkownika i oszczędność czegoś nie do zatrzymania, czyli czasu. . .”
 
BKW System posiada także własny showroom partnerski – Loxone. To niezwykłe miejsce łączy w sobie design, styl i automatykę i jest dowodem na to, że sterowanie domowymi technologiami jest niezwykle proste i w większości przypadków całkowicie automatyczne.
 
„Uważamy, że każdy klient powinien doświadczyć życia w inteligentnym domu. Nasz showroom na to pozwala oraz pomaga klientom w podejmowaniu decyzji w sprawie funkcji, z jakich chcieliby korzystać.Widzimy ogromny wzrost zainteresowania inteligentnymi instalacjami. Powoli stają się one standardem i to, co kiedyś wydawało się luksusem, będzie niedługo powszechne.” – Paweł Bator, założyciel, BKW System