South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości w SPCleantech

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Prężnie rozwijająca się grupa SKIP – Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości działająca w ramach Fundacji Kraków Miastem Startupów właśnie uruchomiła cały cykl różnorodnych szkoleń biznesowych dla startupów uniwersytecki i nie tylko. Cykliczne spotkania odbywają się w siedzibie SPCleantech, NordicHouse w Krakowie.

Na ostatnim spotkaniu pod czujnym okiem Ilony uczestnicy spotkania poznali podstawowe techniki negocjacyjne oraz nauczyli się jak nie dać się ograć. Nie zabrakło również praktyki podczas której negocjowano cenę samochodu, czy… stracha na wróble w wiosce smerfów.

Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, zobaczcie sami jacy są uśmiechnięci! A to dopiero początek!

Masz fajną technologię i nie wiesz, jak i gdzie ją zastosować? A może nie jesteś technologiem, ale kręci Cię biznes? Chcesz rozwijać się w kreatywnym zespole? Lubisz wyzwania? Pragniesz dowiedzieć się jak w praktyce przekuwać pomysły w dochodowy biznes? Dołącz do grupy, gdzie możesz poznać młodych ludzi z pomysłem technologicznym oraz z zacięciem menedżerskim. marketingowym, PR-owym, czy też biznesowym.

Dołącz do grupy, gdzie możesz poznać młodych ludzi z pomysłem technologicznym oraz z zacięciem menedżerskim. marketingowym, PR-owym, czy też biznesowym na:  SKIP – Startupowy Klub Innowacji i Przedsiębiorczości