South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Seminarium na temat Patentów

 |  Kategoria: Wydarzenia

18.06.2015, SPCleantech uczestniczył w seminarium zorganizowanym w Krakowie przez Dyrekcję Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pt. „Patent na dobry początek”.

Seminarium było doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z szeroką problematyką ochrony własności przemysłowej i intelektualnej. Spotkanie poprowadzili eksperci z Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, którzy skupili się na dwóch głównych tematach: prawach autorskich i pokrewnych oraz własności przemysłowej w przedsiębiorstwie,  w tym procedurze uzyskiwania ochrony. Seminarium miało charakter otwartej dyskusji, dzięki której zostały wyjaśnione aspekty wzbudzające największe wątpliwości uczstników.

Program seminarium

Ochrona własności intelektualnej – P. Zakrzewski

Własność przemysłowa – P. Brylski