South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Nowa perspektywa finansowa 2014-2020

 |  Kategoria: Wydarzenia

W dniu 15.04.2015 SPCleantech uczestniczył w konferencji „Wsparcie dla przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020” organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Celem konferencji było zapoznanie przedsiębiorców z nowymi zasadami przyznawania wsparcia finansowego ze środków Unii Europejskiej oraz z możliwościami, jakie stwarza nowa perspektywa finansowa 2014 – 2020.

W trakcie konferencji eksperci z instytucji odpowiedzialnych za wdrażanie środków unijnych przedstawili możliwości wsparcia dostępne w ramach: programów Komisji Europejskiej, programów operacyjnych wdrażanych na poziomie krajowym oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego. Udział w konferencji był dla uczestników doskonałą okazją do nabycia niezbędnej wiedzy potrzebnej do skutecznego pozyskiwania środków pomocowych oraz dobrego przygotowania się do najbliższych naborów wniosków.

Agenda_Konferecji.15.04.2015