South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Konferencja MCBE na Politechnice Krakowskiej

 |  Kategoria: Wydarzenia

SPCleantech wziął 12 grudnia 2017 udział w konferencji „Technologie energooszczędne dla budynków nowych i termomodernizowanych” zorganizowanej przez członka klastra Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego, MCBE na Politechnice Krakowskiej.

Spotkanie miało na celu integrację przedstawicieli różnych branż oraz wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami działającymi w obszarze efektywności energetycznej. W konferencji wzięli udział naukowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów. Uczestnicy konferencji mieli okazję posłuchać inspirujących wykładów między innymi przedstawicieli przemysłu pomp ciepła.

​Podczas konferencji była możliwość zwiedzenia najnowocześniejszego w Polsce Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, działającego na Politechnice Krakowskiej. Konferencja była poprzedzona tematycznymi WARSZTATAMI dla przedsiębiorstw mikro, małych
i średnich z MAŁOPOLSKI w ramach programu SPIN. Warsztaty odyły się w dniach 24 i 25 listopada 2017. W programie warsztatów były m.in. wycieczki techniczne.

Zaproszenie na konferencję 13.11.2017