South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Duńskie rozwiązania Cleantech i Smart City

 |  Kategoria: Wydarzenia

W dniu 27.08.2014, SPCleantech uczestniczył w seminarium Cleantech “Denmark’s Smart City and Cleantech Solutions” zorganizowanym przez Duński Przemysł Cleantech w Kopenhadze, Dania. 

Dania znalazła rozwiązania na rozwój Smart City w przyszłości. Organizatorzy promują te rozwiązania na arenie międzynarodowej. Uczestnicy wzięli udział w wydarzeniu podczas którego Duński Przemysł Cleantech zaprezentował swoje najnowsze inicjatywy i wizje Smart City w przyszłości oraz innowacyjne rozwiązania począwszy od odnawialnych energii, odpadów jako zródła zasobów do klimatycznych planów działania. 

See the draft program here.

Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy zapoznali się z duńskimi rozwiązaniami Cleantech oraz nawiązali kontakty z międzynarodową branżą Cleantech. 

DATA I MIEJSCE
Wydarzenie miało miejsce w środę 27.08.014 pomiędzy 09.00 i 16.30.