SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

2. Spotkanie Małopolskiego Forum Współpracy, 05.06.2024

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na kolejne spotkanie OSS krk HubRenowacji – punktu kompleksowej obsługi właścicieli domów, zarządców budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

1,5 godzinne spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej, na miejscu w: 
NordicHouse, Studencka 15/2a oraz webinaru w
środę, 05.06.2024 o godz. 10.00.
Weź udział w spotkaniu na platformie Google Meet
 
 
W czasie spotkania przedstawione zostaną obecne i nadchodzące zmiany dotyczące właścicieli domów, zarządców budynków wielomieszkaniowych i gmin oraz nowo planowane źródła wsparcia w procesie termomodernizacji budynków.
Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w ekosystemie skupiającym się na termomodernizacji i renowacji budynków odwiedź nas lub weź udział w webinarium.

Jesteś właścicielem, zarządcą domu lub budynku wielomieszkaniowego i użyteczności publicznej?

Chcesz w ciągu najbliższych 2-3 lat przeprowadzić termomodernizację lub renowację swojego budynku, ale nie wiesz od czego zacząć? Możemy Ci pomóc !!!

Weź udział w cyklicznych spotkaniach stacjonarnych i hybrydowych Małopolskiego Forum Współpracy właścicieli domów i zarządców budynków, także gminnych w termomodernizacji i renowacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Forum to inicjatywa oddolna mająca na celu wspieranie właścicieli i zarządców budynków wielorodzinnych w procesie termomodernizacji i renowacji budynków. Forum to także platforma, gdzie przedstawiciele różnych firm, instytucji, organizacji, oraz samorządów mogą współpracować, wymieniać doświadczenia, oraz dyskutować na temat najlepszych praktyk związanych z termomodernizacją i renowacją budynków.

Celem forum jest zwiększenie efektywności działań związanych z poprawą efektywności energetycznej budynków, redukcją emisji CO2, poprawą warunków życia mieszkańców oraz obniżeniem kosztów eksploatacji budynków.

Współpraca między różnymi podmiotami przyczynia się do lepszego wykorzystania dostępnych środków finansowych, lepszej koordynacji działań oraz zwiększenia świadomości wśród właścicieli i zarządców budynków na temat korzyści płynących z termomodernizacji i renowacji.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsce prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa na:

j.kahl@mojarenowacja.pl   

„Zadanie jest realizowane w ramach projektu RenoWave. One-Stop-Shop extended model to increase the multi-apartment building stock renovation in the BSR. Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (ERDF) w ramach Programu Interreg Baltic Sea Region.”