SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Współpraca z Midroc (S)

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

04.10.2017 Janusz Kahl, CEO w SPCleantech spotkał sie z prezesem Magnus Skiöld z firmy Midroc Property Development, jednego z największych developerów w Szwecji, oraz Tomas Petersson, business developer w Midroc. Celem spotkania było nawiązanie współpracy mającej na celu rozpoczęcie działalności na polskim rynku.

Midroc Property Development (MPD) rozwija i zarządza nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi w Szwecji.
Portfel projektów obejmuje szereg realizowanych projektów z gruntami gotowymi do budowy i nieruchomościami o ciekawych lokalizacjach, przede wszystkim w regionie Öresund. Siedziba znajduje się w Malmö.

Midroc Real Estate jest właścicielem i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, zlokalizowanymi centralnie w Sztokholmie i Malmö.

Najnowszy projekt

Midroc Property Development zrealizował 134 jednostek mieszkalnych przylegających do jeziora Trummen w Växjö. Zostały zbudowane z litego drewna  z 8 kondygnacjami. Jest to największa nowo wybudowana budowla wykonana z drewna w Szwecji.

Konstrukcja
Podłogi i ściany wykonane z litego drewna z wyjątkiem pierwszego piętra, które zostało zbudowane z cementu

Powierzchnia
14 240 m kw

Architekt
Ola Malm, ArkitektBolaget