Inteligentne Strategie V4

South Poland Cleantech Cluster uczestniczy w nowo rozpoczętym projekcie wyszehradzkim wraz z partnerami – Czech Smart City Cluster, Slovak Smart City Cluster oraz Digitalis Jolet non-profit z Węgier. Projekt „Inteligentne Strategie V4” otrzymał wsparcie finansowe z Funduszu Wyszehradzkiego.

Celem projektu jest połączenie odpowiednich partnerów w danym obszarze strategii SMART oraz przygotowanie procedur klasyfikacji strategii SMART w krajach V4 w jeden kompleksowy portal bazy danych. Projekt oferuje partnerom V4 współpracę międzynarodową w zakresie ujednolicania strategii SMART z zasadami GreenDeal/SDG. Wizją jest wzmocnienie jedności i skuteczności we wdrażaniu strategii SMART we wszystkich krajach V4.
Więcej na temat projektu 

South Poland Cleantech Cluster

jest inicjatorem projektu krk UrbanHub.pl - hubu zrównoważonej urbanizacji w Środkowo- Wschodniej Europie
krk UrbanHub jest partnerem w konsorcjum miast europejskich urbanhub europe składającego się z BLOXHUB w Kopenhadze, KIRAHub w Helsinkach, Munich Urban Colab, FACTORY Hammerbrooklyn Hamburg, FAKTORY Berlin, Urban Resilience Hub Barcelona
 krk UrbanHub to krajowe i międzynarodowe miejsce spotkań, które angażuje ludzi w architekturę, design i zrównoważony rozwój miast. Odbywa się to poprzez wystawy, debaty, wydarzenia, rozwój biznesu i nowe partnerstwa.
krk UrbanHub to ekosystem do tworzenia miast przyszłości, a zarazem przestrzeń do dzielenia się pomysłami, umiejętnościami i strategią projektowania budynków i rozwoju miast w oparciu o podejście skoncentrowane na ludziach i wysokich standardach zrównoważonego rozwoju oraz społeczność oparta na członkostwie, łącząca rozwój miast, architekturę, design, projektowanie, budowę, gospodarkę w obiegu zamkniętym i cyfryzację.
zobacz więcej

South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech jest współzałożycielem European Alliance for Cross-Industrial Circular Economy Investments (ICEI Alliance) składającego się z europejskich klastrów i uniwersytetów. W latach 2020-2021 odbyły się spotkania przygotowujące powołanie Europejskiego Sojuszu na rzecz Międzyprzemysłowych Inwestycji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, których gospodarzem było Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Digipolis, Kemi, Finlandia.

ICEI Alliance ma ambicje, aby uczynić Europę globalną platformą przemysłowej gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przyspieszyć wdrażanie światowej klasy rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w przemyśle. Działa jako szereg kierowanych przez biznes projektów inwestycyjnych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Członkowie sojuszu wspierają firmy w strukturyzacji ich projektów inwestycyjnych, a także w dostępie do źródeł finansowania.
Więcej na temat ICEI Allience

Witamy nowego członka SPCleantech – Salon Reklamy

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Witamy nowego członka SPCleantech, Salon Reklamy, agencję reklamowo – marketingową, której motto jest „Dzięki pracy zespołowej zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty”. Dlatego firma działa szybko i sprawnie, jest zawsze profesjonalna i zawsze do dyspozycji. Z każdym klientem stara się tworzyć fachowy zespół, pracujący nad wspólnym celem. Klient oszczędza czas, redukuje koszty, oddycha swobodnie zamawiając usługi w SALONIE REKLAMY.

Salon Reklamy mówi STOP nudnym projektom i oklepanym hasłom. Każdy dzień to nowe inspiracje, dzięki którym powstają skuteczne strategie, tworzone z pasją i zaangażowaniem.

Od 2006 agencja oferuje szeroki zakres usług: projekty graficzne, druk i gadżety reklamowe. 

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
Salon Reklamy opracuje identyfikację wizualną z logotypem, projekty graficzne do social media, ulotki, foldery, zaproszenia, projekty etykiet i opakowań. Oferuje profesjonalny skład DTP czasopism i książek.

POLIGRAFIA I WYDAWNICTWO

Można firmie zlecić druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Oferuje notesy i kalendarze książkowe. Posiada też własne wydawnictwo, dzięki czemu może nadać numer ISBN publikacjom klienta. 

GADŻETY REKLAMOWE
Firma nie ustaje w poszukiwaniu nieoczywistych rozwiązań w zakresie łączenia grafiki z funkcjonalnymi przedmiotami. Ekologiczne, inteligentne, budżetowe… ciągle tworzy nowe propozycje.

SOCIAL MEDIA

Salon Reklamy przygotuje unikalne treści, tworzy spójną koncepcję wizualną, w skrócie zajmuje się profilami na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, a nawet Tiktoku. Gwarantuje niekończące się pomysły każdego dnia!

Dla kogo
Nie dla wszystkich, ale dla każdego. Stara się dobrze poznać docelowych odbiorców swoich działań, tak aby opracowane rozwiązania wywoływały zaplanowane emocje.

Słuchając
Salon jest przekonany, że rozmowa to podstawa. Właśnie dlatego najpierw pyta i słucha, budując obraz celu, jaki klient chce osiągnąć. Opowieść klienta pozwoli na przygotowanie dokładnie takiego działania, jakiego potrzebuje.

Doradzając
Rzetelnie i profesjonalnie, bazując na 15-letnim doświadczeniu. Z szerokiego wachlarza możliwości dobieraodpowiednie zestawy gadżetów reklamowych, oprawia je unikalnym wzorem graficznym, a na końcu proponuje opakowanie pasujące do całego przekazu.

Trzymając się budżetu 
Pracuje z dużymi korporacjami, jednostkami samorządowymi, a także z małymi firmami. Potrafi dopasować swoje działania do różnego rodzaju budżetów.

Warunek współpracy
Jest tylko jeden – satysfakcja Klienta.