South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech jest współzałożycielem European Alliance for Cross-Industrial Circular Economy Investments (ICEI Alliance) składającego się z europejskich klastrów i uniwersytetów. W latach 2020-2021 odbyły się spotkania przygotowujące powołanie Europejskiego Sojuszu na rzecz Międzyprzemysłowych Inwestycji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, których gospodarzem było Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Digipolis, Kemi, Finlandia.

ICEI Alliance ma ambicje, aby uczynić Europę globalną platformą przemysłowej gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przyspieszyć wdrażanie światowej klasy rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w przemyśle. Działa jako szereg kierowanych przez biznes projektów inwestycyjnych w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Członkowie sojuszu wspierają firmy w strukturyzacji ich projektów inwestycyjnych, a także w dostępie do źródeł finansowania.

Więcej na temat ICEI Allience

Szkolenie „DigitalTwin4FM #4”

 |  Kategoria: Wydarzenia

SPCleantech organizuje we współpracy z członkiem klastra Grupa4BIM 07.05.2021 szkolenie „DigitalTwin4FM #4 – Uzgodnienia BIM z zespołem Facility Management”

Prelegenci: Daniel Małysa, Sławomir Drążkiewicz

Link rejestracyjny: https://zoom.us/meeting/register/tJcvdumoqjwiHNTYK8pS_om4-aTCoACZONDK

link LinkedIn:
https://www.linkedin.com/events/digitaltwin4fm-4-uzgodnieniabim6793866316504715264/ 
Hasztagi: #BIM #BIM4FM #DigitalTwin #DigitalTwin4FM #AIM #AIR #inwentaryzacja #data #documentation #FM #FacilityManagement #ZadządcaNieruchomości #AssetInformation #CyfrowyBliźniak #G4BIM #BIMwPL

Opis: 

Ile jestem wart?
Jak powinno się o mnie troszczyć?

Jak zdiagnozować czy coś jest ze mną nie tak?
Gdzie się znajduję?
Jak długo będę żyć?
JAKI JEST MÓJ NR SERYJNY???

To tylko kilka z pytań, jakie zadaje sobie “Asset” – zasób naszego obiektu.
Na co należy zwrócić uwagę podczas identyfikacji kluczowych aktywów budynku do modelowania, ich wymagań informacyjnych i “wyzwalaczy” – zdarzeń na obiekcie które będą inicjowały aktualizację ich informacji? Dowiecie się tego podczas najbliższego ekspresowego webinarium z cyklu #DigitalTwin4FM.

Kolejne spotkania będą dotyczyły następujących tematów:
– Standardy udostępniania danych projektowych Zarządcom nieruchomości
– Przygotowanie modeli BIM na cele Facility Management
– Korzyści i case studies wdrożeń Digital Twin