SPCleantech to sieć współpracujących ze sobą podmiotów związanych z branżą cleantech które łączą swoje zasoby, wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia wspólnych celów.
Głównym celem SPCleantech jest stworzenie  dynamicznego ekosystemu, który zachęca do wymiany wiedzy, promuje innowacje oraz napędza wzrost gospodarczy i konkurencyjność swoich członków.
Oto niektóre z głównych korzyści płynących z członkostwa w innowacyjnym klastrze SPCleantech:

  • Współpraca i networking
  • Dostęp do zasobów 
  • Wymiana wiedzy i szkoleń
  • Innowacje i badania 
  • Wspólne promocje i marketing 
  • Wsparcie instytucjonalne 
  • Rozwiązanie wspólnych problemów

Razem możemy więcej - dołącz do nas

SPCleantech wspiera działania podejmowane w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zapewnienie bardziej zrównoważonego i ekologicznego podejścia do działalności gospodarczej oraz dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii cyfrowych w celu optymalizacji procesów biznesowych, zwiększenia efektywności i poprawy konkurencyjności.

Więcej informacji na temat korzyści z członkostwa

Świąteczne spotkanie członków SPCleantech

 |  Kategoria: Aktualności SPCleantech

Z okazji zbliżających się świąt oraz zakończenia procesu przeprowadzki z ul. św. Anny do nowej siedziby na ul. Studenckiej 15/2a, SPCleantech zorganizował w dniu 12.12.2022 spotkanie świąteczne i networkingowe dla Członków i Partnerów klastra. Podczas spotkania goście mogli zapoznać się z nowymi lokalami klastra składającymi się z kameralnej, wspaniale wyposażonej sali konferencyjnej oraz nowych lokali biurowych.

Celem spotkania networkingowego była także wymiana kontaktów i nawiązanie relacji, poznanie nowych, ciekawych ludzi, być może przyszłych partnerów biznesowych, poszerzenie kręgu znajomości w biznesie

W nieformalnej atmosferze uczestnicy spotkania mieli czas, by się poznać, porozmawiać, dowiedzieć więcej o aktualnych i planowanych działaniach.

Na koniec spotkania uczestnicy wylosowali nagrody od SPCleantech oraz od naszego członka, firmy Salon Reklamy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie Członków i Partnerów klastra oraz życzymy wszystkim owocnej i udanej współpracy w nowym 2023 roku.

Zespół SPCleantech