South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

Cykl szkoleń GALAKTYKA BIM

 |  Kategoria: Wydarzenia

South Poland Cleantech Cluster we współpracy z członkiem Grupa4BIM zorganizował 26.08.2020 pierwszy hybrydowy (online i offline) webinar z cyklu spotkań GALAKTYKA BIM. Są to spotkania transmitowane on-line w formie porannego networkingu dla projektantów, producentów, wykonawców i inwestorów dotyczące tematyki BIM‍ (Building Information Modeling). Szkolenia odbywają się w siedzibie SPCleantech w Krakowie.

GALAKTYKA BIM poszerza horyzonty polskiej branży budowlanej w zakresie metodyki Building Information Modeling. Zapraszamy na spotkania wszystkich entuzjastów, oraz tych dla których BIM to jeszcze nieznana część wszechświata.

Wydarzenie na Facebooku

Dziękujemy wszystkim którzy znaleźli czas by dowiedzieć się więcej na temat Zarządzania BIM podczas dzisiejszej Galaktyki BIM (stacjonarnie i internetowo)Dziękujemy także wszystkim praktykom BIM, za wymianę doświadczeń i dyskusję po transmisji online. 

Na dzisiejszym spotkaniu omówiliśmy:
 
  1. Stworzenie Planu wykonania BIM (BEP)
  2. Ustalenie jasnego zakresu prac BIM
  3. Ustalenie kolejności wykonywanych zadań
  4. Wspólne zarządzanie zadaniami BIM
  5. Weryfikacja projektu z wymaganiami BIM
Ponadto zaprezentowaliśmy polską wersję szablonu Planu Wykonania BIM (BEP), który był dostępny za darmo po rejestracji na stronie plannerly.com/?utm_source=p5fd8 

Podczas wydarzenia była możliwość wymienienia się doświadczeniami i kontaktami, a jednocześnie wziącia udziału w prezentacji na temat Zarządzania BIM. Zaprezentowany został także pierwszy polski wypełniony BIM Execution Plan (BEP). Plan ten dostępny był nieodpłatnie po rejestracji na platformie Plannerly. Plannerly to rewolucyjna platforma do zarządzania BIM, której Grupa4BIM jest oficjalnym partnerem na Polskę.

Harmonogram spotkania:

09:30 Rejestracja uczestników (stacjonarnych)
09:45 Start – wprowadzenie
10:00 5 kroków do lepszego Zarządzania BIM
10:20 Prezentacja polskiego BIM Execution Plan (BEP)
10:40 – 11:30 Networking – dyskusja i wymiana kontaktów

Zaprezentowana polska wersja szablonu Planu Wykonania BIM (BEP), który jest dostępny za darmo po rejestracji na stronie plannerly.com/?utm_source=p5fd8 
 
Nagranie wideo (niestety trochę okrojone) to jest dostępne na stronie  https://www.plannerly.com/zarzadzanie-bim/?utm_source=p5fd8