South Poland Cleantech Cluster

SPCleantech ma ogromną przyjemność poinformować, że nasza aplikacja, złożona 26 lutego 2020 roku do programu
UE Erasmus + Knowledge Alliance, została wybrana do dofinansowania z UE.
Nasza propozycja otrzymała 82/100 punktów i została wybrana spośród 216 kwalifikujących się wniosków (łącznie 30 wybranych). To naprawdę dobry wynik!

Czas trwania projektu to 01.01.2021 - 31.12.2023. Musimy teraz trzymać kciuki, aby okoliczności pozwoliły nam wszystkim spotkać się osobiście w Lipsku na spotkaniu inauguracyjnym w styczniu.

Tytuł projektu to

“IMPACT / Building values-based innovation cultures for sustainable business impact” 

z wizją przewidywania przyszłości nauczania i szkolenia w zakresie kreatywności, innowacji i przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: ERASMUS+ Knowledge Alliance

5. spotkanie z cyklu GALAKTYKA BIM

 |  Kategoria: Wydarzenia

W piątek, 23.10.2020 South Poland Cleantech Cluster zorganizował we współpracy z członkiem klastra Grupa4BIM piąte spotkanie tym razem w formie webinaru z cyklu spotkań GALAKTYKA BIM. Są to spotkania transmitowane on-line w formie porannego networkingu dla projektantów, producentów, wykonawców i inwestorów dotyczące tematyki BIM‍ (Building Information Modeling). Szkolenia odbywają się w siedzibie SPCleantech w Krakowie.

Zarządzanie BIM może być proste!

Zarządzanie projektem BIM wcale nie musi być męczącą pracą. W zarządzaniu BIM ważne jest, aby dostarczać właściwy BIM, we właściwym czasie, przez właściwych ludzi i z właściwych powodów. Odpowiednia organizacja pracy pomaga zespołom usprawnić komunikację i minimalizować straty. Przyjdź i dowiedz się jak uprościć zarządzanie projektami poprzez konsolidację standardów BIM, wymagań, wyznaczania i śledzenia zakresu zadań, harmonogramu i zgodności z BIM.

Podczas spotkania (23.10.2020) omówiliśmy problemy jakie powinni pokonywać członkowie zespołu, aby proces realizacji projektu BIM przebiegał bez zakłóceń od początku do końca.
Duży nacisk postawiliśmy na to jak skutecznie weryfikować ustalone wymagania BIM.
 
Agenda:
  • Dlaczego Twój BIM zawiódł?
  • Co motywuje zespoły BIM?
  • Proste kroki do właściwego BIM
  • Czy Twój BIM jest w pełni “wypieczony”?
Zobacz obecne i poprzednie nagrania z tej serii tutaj:
http://bit.ly/5-krokow-do-BIM